U okviru 27. kola Evropske košarkaške lige košarkaši Partizana savladali su ekipu Efesa rezultatom 100:90. U elitnom takmičenju Partizan je zabeležio 13 pobeda, a Efes 16 poraza. Na početku utakmice dvije ekipe su se borile za trojku. Dva tima su promijenila svoje vodstvo, a Efes je vodio sa malom razlikom od 17:20 nakon prve četvrtine. Druga sezona ima sličnu priču. Nijedan tim ne može steći jasnu prednost. Partizan je veći deo utakmice vodio, a na poluvreme je ušao na +3 43:40. U trećoj četvrtini, zahvaljujući pomoći Pantera, gerilci su ostvarili dvocifrenu prednost, ali je Efes brzo vratio na -4. Rezultat Partizana je bio +5 na 64:59 u završnici poslednjih 10 minuta. Efes je u poslednjoj trećini poveo 72:73, ali je potom sjajni Aleksa Avramović ušao u igru ​​i pomogao Partizanu da dođe do prednosti i sjajne igre neverovatnom serijom. Najbolji igrač utakmice bio je nestvarni Aleksa Avramović koji je postigao 30 poena.

Na početku utakmice dvije ekipe su se borile za trojku. Dva tima su promijenila svoje vodstvo, a Efes je vodio sa malom razlikom od 17:20 nakon prve četvrtine. Druga sezona ima sličnu priču. Nijedna ekipa nije ostvarila jasnu prednost. Partizan je veći deo utakmice vodio, a na poluvreme je ušao na +3 43:40. U Partizanu se ističu Aleksa Avramović i Zik Rajder.