U nastavku našeg današnjeg teksta osvrnut ćemo se na najmnogoljudniju zemlju svijeta, a naravno radi se o Kini koja je posebna po mnogo čemu. Opšte je poznato da je njihov narod oduvijek bio marljiv i vrijedan, a cjelokupno naše tržište redovno obasipaju svojim novim proizvodima čime se svrstavaju u sami vrh svjetskog gospodarstva.
Kao što je već poznato, Kina je najveće gospodarstvo po glavi stanovnika u posljednjih nekoliko godina. Tijekom proteklih nekoliko desetljeća rast Kine bio je primarni razlog za oporavak od globalne krize. Uslužni sektor veći je od rastućeg privatnog sektora u smislu doprinosa gospodarstvu zemlje.
Osim promjena u regionalnim vezama, došlo je i do promjena u međunarodnim odnosima, posebice s Europom, što je pozitivno utjecalo na uspješniju izgradnju političke i vojne moći. Kina je pristupila zapadnim tržištima i tehnologiji kao sredstvu za dobivanje pristupa
proširenju svog gospodarstva i modernizovanju vojne moći. Za razliku od svih drugih zemalja na svijetu, ističe se zanimljivost da oni imaju samo 4 neradna dana u godini i jednostavno sve se svodi na to da žele konstantno raditi i ostvarivati veće prihode. Upravo zbog toga u zemlji ima toliko milijardera, a o jednom naselju u kojem ih je veliki postotak, govorit ćemo u nastavku teksta.
Ime ove zajednice je Huaksi i ovo je u prosjeku najbogatija zajednica u Kini i u selu živi gotovo 2.000 stanovnika, putuju helikopterom i nitko od njih nema manje od 145.000 dolara na računu, iako se sumnja da među njima boravi i nekolicina običnih kineskih građana. Također, pokrajina u kojoj se ovo selo nalazi je Jiangsu, a park sadrži replike kultnih kineskih građevina, poput Kineskog zida i Zabranjenog grada.